Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.

Branko-foto.jpg
  • V oblasti realít pracujem od roku 2010.
  • V sieti RE/MAX  pôsobím od roku 2012,  ako dlhoročne  najúspešnejší realitný maklér na Strednom Slovensku.
  • Opakovane získavam za dosiahnutú výšku produkcie titul Maklér roka za región Stredné Slovensko v sieti RE/MAX. 
  • Som čestným členom prestížneho Platinum Top Club.

Moja práca je zameraná na sprostredkovaníe predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Moje rokmi získané skúsenosti v realitách, oceňuje množstvo spokojných klientov. Vzťah medzi kupujúcim či predávajúcim považujem, za veľmi úzko spätý, preto sa vždy snažím o maximum. Držím sa zlatého pravidla profesionála: Na prvom mieste je vždy klient. Prvé stretnutie s klientom je pre mňa mimoriadne dôležité a počas neho sa snažím o to aby sme sa navzájom oboznámili o svojich predstavách. Počas neho máme možnosť spoznať sa navzájom, čo je pre našu spoluprácu veĺmi dôležité. Vážim si každého jedného klienta a usilujem sa o jeho maximálnu spokojnosť.

Vytvárame spolu tím, ktorý ide za spoločným cieľom. Usilujem sa o to, aby celý proces kúpy a predaja, bol príjemným zážitkom pre nás všetkých a zameriavam sa na skutočné potreby klientov, snažím sa dosiahnuť výsledok v čo najkratšom možnom termíne.

Neustále pre Vás hľadám čo najlepšie riešenia pri predaji vašich nehnuteľností.

V prípade nedostačujúcich financii na kúpu, vždy nájdem riešenie pre klienta formou hypotekárneho financovania, ušitého presne pre neho. Pri každom jednom predaji dodržujem Etický kódex. Vďaka mojim znalostiam o lokálnom trhu dokážem optimálne stanoviť cenu a stratégiu predaja/kúpy vašej nehnuteľnosti, vďaka čomu sa vždy uskutoční rýchle uzavretie obchodu.

Neustále sa vzdelávam , čo je potrebné pre úspešný, rýchly predaj či kúpu Vašich nehnuteľnosti. Vďaka mojej zdieľanej internetovej ponuke, je Vaša nehnuteľnosť prezentovaná takmer na celom svete. Každá jedna predávaná nehnuteľnosť mnou je upravená profesionálnym Home Stagingom, čo je v dnešnej modernej internetovej dobe nevyhnutnosť a vďaka nej sú moje ponuky na realitnom trhu iné ako ostatné, čim docielim úspešný, rýchly predaj nehnuteľnosti s najväčším možným ziskom pre Vás.

O krásny dizajn vášho interiéru, vďaka ktorému bude váša nehnuteľnosť jedinečná na trhu, sa  postará  Vaše vysnívané bývanie.

Ďakujem Vám za dôveru, ktorú do mňa vkladáte a som pre Vás osobnou zárukou, že vďaka môjmu nadštandartnému a bezkonkurenčnému servisu, každý môj klient odchádza od nás spokojný a so svojím vlastným vysnívaným bývaním.

Najlepší pracujú s najlepšími. Vy a ja vytvárame ten najlepší team.

Branislav  Pastorok 

 

­