Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.

Vitajte na stránkach spoločnosti VAŠE VYSNÍVANÉ BÝVANIE.

Náš tím tvoria profesionálne vyškolený pracovníci a vďaka našej profesionalite, sa na nás opakovane obraciate s dôverou.

Zameriavame sa na predaj plastových, hliníkových okien, dverí a ich doplnkov, predaj nehnuteľností. Profesionálne nafotíme a pripravíme vašu nehnuteľnosť na predaj  Home Stagingom. V prípade malého rozpočtu, vždy nájdeme pre Vás riešenie pre úspešnú kúpu vašej novej nehnuteľnosti či kúpy nových okien. Pomôžeme a zabezpečíme Vám všetko pri ich financovaní, formou hypotekárneho úveru dostupného pre všetkých.

Naše skúsenosti  siahajú až do roku 2006. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam, schopnosti prispôsobiť ponuku očakávaniam zákazníkom i premenlivým trendom, široký výber výrobkov vysokej kvality, tie najlepšie ceny na trhu spojené s odbornou kvalifikáciou našich zamestnancov, rýchlosť predaja vašich nehnuteľnosti - to sú zložky nášho stáleho úspechu.

Či už predávate alebo kupujete nehnuteľnosť, výber makléra je jediné prvé najdôležitejšie rozhodnutie, ktoré musíte urobiť.

Na našej stránke nájdete ponúkané nehnuteľnosti na predaj,  realitného experta Branislava Pastorka, od spoločnosti PASTOROK REALITY .

K plastovým oknám ponúkame doplnky, látkové rolietky, žalúzie, siete proti hmyzu, bezpečnostné dvere. Naše kvalitné výrobky dodávame výhradne cez našich vybraných obchodných partnerov, ktorí garantujú vysokú kvalitu služieb. Sme hrdí na kvalitu našich výrobkov a našich zamestnancov, ktorí sú špecialisti, svoju prácu vykonajú s vášňou a láskou k detailu.

Len jedinečný obraz vytvára pocit domova. Zamiluj si ho na prvý pohľad.

Pre skrášlenie vášho vysnívaného domova, máme v ponuke originálne maľované obrazy. Zachytávajú lyrický romantizmus renesančného portrétu ženy. Každý jeden obraz je originál. Znázorňujú pôvab, jemnosť a naopak odvážnosť, dráždivosť ženy. Obrazy sú šperky, ktoré rozžiaria každý domov.

Vašu nehnuteľnosť upravíme profesionálnym Home Stagingom, čo je v dnešnej modernej internetovej dobe nevyhnutnosť a vďaka nej je vaša nehnuteľnosť na realitnom trhu iná ako ostatné, čim sa docieli úspešný, rýchly predaj nehnuteľnosti s najväčším možným ziskom pre Vás. 

 Ďakujeme za dôveru našim zákazníkom. Vytvárame spolu tím, ktorý ide za spoločným cieľom.

 

 Prečo práve my ? Presvedčte sa sami.

Ivana Višňovcová, výkonná manažérka

­