Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Home staging - úprava nehnuteľnosti pred predajom

Ako ušetriť čas a peniaze pri predaji nehnuteľnosti prostredníctvom home stagingu

Home staging je v dnešnej modernej internetovej dobe veľmi dôležitý. Je výnimočný tým, že šetrí predovšetkým čas a samozrejme peniaze z peňaženky klientov.

Home Staging doporučujeme a ponúkame  pre:

  -  Majiteľov domov a bytov

   - realitné kancelárie

   - developerov

   - podnikateľov a firmy.

Čo vlastne znamená Home Staging?

Keďže dnes je realitný svet presýtený množstvom ponúkaných rôznych  nehnuteľností, musí sa tá vaša od všetkých odlíšiť. Ponúkaná nehnuteľnosť na predaj  musí  byť na prvý pohľad iná, jedinečná  ako tie ostatné. Musí zaujať.

Preto HOME STAGING je bonusom na realitnom trhu a túto techniku pre úspešný a rýchly predaj používajú len profesionáli, podľa toho rozoznáte špičkovú profesionálnu realitnú kanceláriu či makléra.

Všetko spočíva v tom, že pripravíme vašu súkromnú rezidenciu na realitný trh v tom najlepšom svetle. Cieľom je vytvoriť domov pre najvyšší počet potenciálnych zákazníkov, čím sa predáva nehnuteľnosť rýchlejšie a za maximálny možný zisk, ktorý môžete za ponúkanú nehnuteľnosť dostať.

Je to akási  tajná zbraň v rukách predávajúcich,  ktorá pomôže ukázať ich ponúkanú nehnuteľnosť v tej najlepšej podobe pre potencionálneho klienta cez internetový virtuálny svet.

Techniky sa zameriavajú na zlepšenie atraktivity nehnuteľnosti tým, že sa  pretvorí na príjemný, atraktívny domov, ktorý by niekto mohol chcieť. Vytvorí sa  atraktívny, útulný, nový vzhľad interiéru ponúkanej nehnuteľnosti, čo pomôže potenciálnym kupujúcim predstaviť si cítiť sa ako doma od okamihu, keď ju uvidia.

V dnešnej modernej uponáhľanej dobe, kde internet zohráva 90% sledovanosti je HOME STAGING nevyhnutný  pre predaj každej jednej nehnuteľnosti.

Keďže prvý-krát potencionálny zákazník uvidí fotografie ponúknutých nehnuteľnosti na internete, zvýši  a urýchli sa tým celý jeho  predaj.  A o to nám všetkým ide. Mám pravdu?

  Ponúkaná nehnuteľnosť musí urobiť čo najväčší dojem na kupujúcich.  Takýto ukázaný model domu či bytu je dokonalým obrazom toho, čo môže potenciálny kupujúci očakávať po malých úpravách interiéru, pretože každý z nás má inú predstavu o bývaní a rozhodujú sa emocionálne. 

Preto cieľom je čo najlepšie upraviť danú nehnuteľnosť a tým pádom čo najviac zapôsobiť na trhu. 

V každom jednom predaji je prvý dojem „ výhra". 

90 % kupujúcich si vytvorí predstavu a vzťah k nehnuteľnosti na prvej obhliadke počas prvých 10 sekúnd a na internete v podobe fotiek. Celý proces je veľmi prospešná investícia do predaja ak vám na ňom naozaj záleží.

Pri mojej osobnej skúsenosti viem, že takto upravené domovy predstavované v predbežnom vizuálnom svete majú väčšiu sledovanosť a tým pádom rýchlejší predaj až o 90 % ako tie prázdne, neupratané nehnuteľnosti.

 Kupujúci si ťažko predstaví v halde odložených vecí a nábytku svoj útulný vysnívaný budúci domov.

Tak ako pri zariaďovaní úplne nového interiéru, vám bytový dizajnér navrhne a pomôže vytvoriť krásny domov, tak HOME STAGING slúži na to, keď svoj domov opúšťate a potrebujete ho čo najrýchlejšie a najvýhodnejšie predať.  Každý jeden  zabývaný interiér potrebuje inú špecifickú úpravu, aby bol výnimočný na trhu.

Preto takto upravené ponúkané nehnuteľnosti na trhu sú výnimočné a iné a tým sa dosiahne rýchlejší predaj a spokojnosť klientov.

Radi s Vami nezáväzne preberieme Vaše konkrétne požiadavky.

Naše služby využíva aj realitný expert https://www.pastorokreality.sk/

Galéria

Časté otázky

v živote je dôležitý prvý dojem. Väčšina kupujúcich si vytvorí predstavu a vzťah k nehnuteľnosti na prvej obhliadke počas prvých 10 sekúnd a na internete v podobe fotiek. Celý proces je veľmi prospešná investícia do predaja ak vám na ňom naozaj záleží. Pri mojej osobnej skúsenosti viem, že takto upravené domovy predstavované v predbežnom vizuálnom svete majú väčšiu sledovanosť a tým pádom rýchlejší predaj až o 80 % ako tie prázdne, neupratané nehnuteľnosti. Kupujúci si ťažko predstaví v halde odložených vecí a nábytku svoj útulný vysnívaný budúci domov.Keďže dnes je realitný svet presýtený množstvom ponúkaných rôznych  nehnuteľností, musí sa tá vaša od všetkých odlíšiť. Ponúkaná nehnuteľnosť na predaj  musí  byť na prvý pohľad iná, jedinečná ako tie ostatné. Musí zaujať. Preto home staging je momentálne bonusom predávajúcich na realitnom trhu a túto techniku pre úspešný a rýchly predaj. Takto upravené nehnuteľnosti, sa predávajú rýchlejšie a za maximálny možný zisk, ktorý môžete za ponúkanú nehnuteľnosť dostať. Je to akási  tajná zbraň v rukách predávajúcich,  ktorá pomôže ukázať ich ponúkanú nehnuteľnosť v tej najlepšej podobe pre potencionálneho klienta cez internetový virtuálny svet.

Všetko spočíva v tom, že pripravíme súkromnú rezidenciu na realitný trh, v tom najlepšom svetle. Cieľom je vytvoriť domov pre najvyšší počet potenciálnych zákazníkov, čím sa predáva nehnuteľnosť rýchlejšie a za maximálny možný zisk, ktorý môžete za ponúkanú nehnuteľnosť dostať. Je to akási  tajná zbraň v rukách predávajúcich,  ktorá pomôže ukázať ich ponúkanú nehnuteľnosť v tej najlepšej podobe pre potencionálneho klienta cez internetový virtuálny svet. Techniky sa zameriavajú na zlepšenie atraktivity nehnuteľnosti tým, že sa  pretvorí na príjemný, atraktívny domov, ktorý by niekto mohol chcieť. Vytvorí sa  atraktívny, útulný, nový vzhľad interiéru ponúkanej nehnuteľnosti, čo pomôže potenciálnym kupujúcim predstaviť si cítiť sa ako doma od okamihu, keď ju uvidia. Pri home stagingu existuje mnoho trikov a zaručených metód, ktoré pomôžu predať vašu nehnuteľnosť ale samozrejme len za predpokladu, že to robí profesionál.

Ponúkame Vám nasledovné služby v oblasti HOME STAGINGU:

 

  • osobná obhliadka priestoru
  • osobná konzultácia - predstavy a požiadavky klienta, predloženie našich návrhov s použitím našich dekoračných doplnkov
  • dohodnutý spôsob realizácie
  • Doba trvania služby: individuálne
  • návrh úprava interiéru,exteriéru, rozpočet
  • samotná realizácia, vhodné naaranžovanie interiéru
  • upravených  5-15 kvalitných fotografií pripravené na realitný trh
  • profesionálny popis k nehnuteľnosti pripravený na realitný trh 
  • možnosť použitia a zapožičania našich dekoračných doplnkov na 15 dní
  • možnosť predĺženia prenájmu o ďalších 15 dní

 

­