Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.

PVC
  • Hliníkové extrúdované,
  • Drevotrieskové,
  • PVC - LUX/

Hliníkové extrúdované Vďaka svojej hrúbke cca 2 mm (v závislosti od šírky parapetu) sa parapety vyznačujú tvarovou stálosťou. Sú najlepším a najpoužívanejším riešením do vonkajšieho prostredia. Tieto parapety sú odolné proti poveternostným podmienkam, majú extrémne nízku tepelnú rozťažnosť.Ukončenie parapetov môže byť s hliníkovou krytkou (predomietkovou, poomietkovou) alebo s plastovou krytkou.

Drevotrieskové Drevotrieskove parapety Jadro vnútorných drevotrieskových parapetov je vyrobené z vysoko kvalitnej drevotriesky so zvýšeným obsahom lepidla a chemickou ochranou drevených pilín proti plesni. Tieto prísady zaručujú vo výrobku ako celku vysokú odolnosť voči vlhkosti a zhodnocujú vysokú úžitkovú hodnotu výrobku. Ukončenie parapetov môže byť na želanie zákazníka laminované alebo s plastovou krytkou.

PVC - LUX Drevotrieskove parapety Parapety PVC sú vďaka svojej robustnosti najkvalitnejšie plastové parapety na trhu. PVC parapety sú extrémne pevné a sú vhodné pre použitie do akýchkoľvek vnút orných priestorov. Ukončenie parapetov je s plastovou krytkou.

­