Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.

Ak chcete, aby vaša predávaná nehnuteľnosť vyzerala väčšia, svetlejšia, čistejšia, aby kupujúcich viac oslovila a bola žiadanejšia, máme pre vás recept – home staging, ktorý dodá nehnuteľnosti požadovaný šarm pôsobením vizuálneho dopadu na návštevníka.

Home staging urýchli proces predaja a často sa podpisuje rezervačná zmluva do 24 hodín.


Úlohou home staging-u je vytvoriť v interiéri  atmosféru, ktorá pôsobí na všetky zmysly kupujúcich.


Profesionálny home stager disponuje vynikajúcimi znalosťami z oblasti interiérového dizajnu, pomocou ktorých nehnuteľnosť zútulní a zatraktívni.

Pri svojej práci používa jednoduché bytové doplnky v súlade s vlastnou kreativitou:
– zrkadlá, rastliny, dekoratívne kvety, stolové a podlahové lampy, koberce a rohožky, kreslá a stoličky, taburetky a otomany, prehozy a vankúše, košíky, plastové stoly a stoličky.

Podnosy, lampy, obrazové a zrkadlové rámy s kovovým leskom a starožitným dizajnom dodajú priestoru eleganciu a nádych luxusu. Kombinácia so sklenenými a zrkadlovými plochami interiér presvetlí a podčiarkne jeho jedinečnosť. Rustikálne, keramické alebo moderné kovové svietidlá priestor zútulnia a navodia hrejivý pocit domácej pohody. Neobávajte sa kombinácie bytových doplnkov rôznych štýlov, nič tým nepokazíte. Naopak, umiestnením štýlovo odlišných stoličiek okolo jedálenského stola upriamite pozornosť práve na túto časť miestnosti.
Na základe životného štýlu a štandardu cieľovej skupiny stager vhodne upraví a prispôsobí interiér nehnuteľnosti.  Exteriéru, patrí rovnaká  pozornosť ako interiéru. Exteriér vhodne dotvoria rastliny v kvetináčoch, záhradný nábytok ožije vďaka výrazným farebným doplnkom.

Táto investícia je jednoznačne bonusom, k predaju, pretože v konečnom dôsledku zvýši hodnotu nehnuteľnosti a čo je najdôležitejšie  urýchli jej predaj o 90%.

Náš team mení vaše nehnuteľnosti od fádnych po atraktívne.

Za pomoci doplnkov a úprav sa zvýšime atraktivitu a urýchlime predaj nehnuteľnosti. Vaša nehnuteľnosť sa stane neprehliadnuteľnou na realitnom trhu.

Kontakt : Ivana Višňovcová

­