Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.

  • systém s 3 tesneniami
  • systém 6 - komorový
  • stavebná hĺbka 92 mm
  • zasklenie s izolačným sklom do šírky 60 mm

Záruka najvyššej energetickej účinnosti. Riešenie spája moderné technológie, funkčnosť a skvelý dizajn na vytvorenie prvotriednych okien. Charakteristickým znakom systému je mimoriadna snehovo biela farba a lesk profilov.

špecifikácia: profil triedy "A", 6 komorová štruktúra, stavebná hĺbka 92 mm, štandardná oceľ uzavretá v ráme, na biele, hnedé a karamelové jadro, štandardné profily v kombinácii s inovatívnou technológiou V-Perfect, štandardné vybavenie so štyrmi krídlovými bodmi, štandardné zablokovanie nesprávnej polohy rukoväte (okná RU), štandardné rohové mikroventilácie (okná RU), zasklenie s izolačným sklom do šírky 60 mm, systém vybavený troma tesneniami, montážne práce v takzvanej suchej komore, ktorá zvyšuje jej životnosť, charakteristické, výnimočne biele a lesklé profily, možnosť zasklenia s izolačným štvorplatným, možnosť použitia skrytých pántov, k dispozícii v jedinej alebo polovodičovej verzii, odporúčané pre energeticky úspornú konštrukciu.

Energetická úspora: Okná BluEvolution 92 poskytujú najlepšiu tepelnú izoláciu, ktorú môžeme zaručiť. Izolačné trojité zasklenie, tri tesnenia a stavebná hĺbka 92 mm zabezpečujú, že okná účinne zabraňujú úniku tepla z interiéru. Všetky tieto prvky ovplyvňujú koeficient prechodu tepla okien, ktorý je hlavným ukazovateľom pre investorov, ktorí hľadajú energeticky úsporné stolárske výrobky. Výber riešení, ktoré ponúkame, nám umožňuje dosiahnuť najnižší trh Uw potrebný pre pasívnu výstavbu. Odporúčame pridať okná z BluEvolution 92 s teplým rozperným rámom. Rámy z našej ponuky sa vyznačujú najlepšou účinnosťou. Sú vyrobené z izolačného materiálu, doplneného tenkou vrstvou špeciálnej fólie, ktorá úplne zabraňuje utesňovaniu plynov a vodnej pary. Vďaka svojej konštrukcii ponúka teplé rámy našej ponuky nielen zlepšenie izolácie skla, ale aj dlhodobú tesnosť skla a maximálne obmedzenie tepelných strát. Pre zníženie súčiniteľa prestupu tepla okna, a teda zostavenie okien vyznačujúcich sa najlepšími termoizolačnými parametrami, odporúčame pre okná BluEvolution 92 použiť izolačné štvorsklo. Máme izolačné okuliare s faktorom Ug 0,3. Jednou z možností je Climaplus 4S. Je to mimoriadne inovatívne riešenie. Sklo ClimaPlus 4S uvoľňuje oveľa menej slnečnej energie, čo zjednodušuje udržiavanie izbovej teploty v lete a znižuje náklady na klimatizáciu. V zime sklo efektívne zabraňuje úniku tepla z interiéru.

Bezpečnosť: Trieda zabezpečenia okien závisí od mnohých parametrov. Najdôležitejšia je možnosť voľby. Používame len osvedčené riešenia, ktoré skutočne zvyšujú úroveň ochrany proti vlámaniu. Už štandardné Windows vyrobené z BluEvolution 92 majú veľmi široký výber kovania, založené na kovaní Multi-Matic, najlepším riešením od renomovaného rakúskeho výrobcu Maco. Štandardne sú okná vybavené štyrmi bodmi proti vlámaniu na krídle, hrbolemi, ktoré sťažujú prerušenie pomocou regulácie tlaku a zablokujú nesprávnu polohu kľukového hriadeľa. Rovnako dôležitý je vnútorný tlak v strede, ktorý sa automaticky prispôsobí voľnému priestoru v drážke. Poskytuje nielen bezpečnosť, ale aj tesnosť a ľahkú prevádzku okenných krídel. Odporúčame tiež proti vlámaniu odolné príslušenstvo triedy WK1 a WK2.

­