Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.

Eko Sun 70
  • systém s 2 tesneniami
  • systém 6 - komora
  • stavebná hĺbka 70 mm
  • zasklenie s izolačným sklom do šírky 44 mm

     

Systém bol navrhnutý na základe osvedčených konštrukčných riešení. Je to odpoveď na potreby všetkých zákazníkov - je stabilná, pevná, tesná a zabezpečuje tepelnú a zvukovú izoláciu na veľmi dobrej úrovni.

Špecifikácia: profil triedy "B", 6 komorová štruktúra, montážna hĺbka 70 mm, na bielom, hnedom, karamelovom jadre, systém s 2 tesneniami, tesnenia na výber z čiernej alebo šedej, v štandardnej poistke proti nesprávnej polohe rukoväte (okná RU), v rohovom štandarde mikroventilácie (okná RU), zasklenie - balíky do šírky 44 mm, sú štandardne vybavené dvoma krídlovými bodmi, ochrana proti vlámaniu, výber variantov Round-Line alebo Soft-Line, možnosť použitia skrytých pántov, možnosť výroby klasických okien a okien s neobvyklými tvarmi.

Estetické prevedie: Profily Sun 70 sú k dispozícii v dvoch verziách (Soft Line a Round-Line), ktoré vytvárajú skvelé kombinácie možností. Sú k dispozícii v širokom rozsahu hladkých a drevitých farieb. Okná môžu byť jednostranné, obojstranné a vo dvojfarebnom vzore. Použitie dvojfarebných dýh umožní vyladenie kombinácie z hľadiska fasády a interiéru. Profily môžu mať inú farbu ako zvnútra ako zvonku. Zaujímavým dizajnom, ktorý rozhodne zvýši estetickú hodnotu okna, je viacúčelové vybavenie, tak populárne skryté tvarovky. Úplne neviditeľné závesy sú synonymom pre novú generáciu tvaroviek. Okrem estetiky viacúčelových armatúr stojí za to zdôrazniť aj jeho praktické aspekty. Fitinky môžu byť použité v oknách s vyššou triedou vlámania, ktorá zabezpečuje tesnosť okna. Vyznačuje sa aj vyššou nosnosťou. Užívateľ tiež získa 3D riadiace schopnosti a integrované prispôsobenie šírky okna. Okná môžu byť vyrobené pomocou pevného alebo pohyblivého piliera. Pohyblivý stĺp je súčasťou okennej konštrukcie, ktorá je pevne spojená s jedným z krídel. Vďaka nemu sme schopní plne využívať plný prenos svetla. Pretože svetlo nie je rozdelené po otvorení okna. Doplnenie trojitého skla a teplého rozpera môže byť veľmi dobrý tepelný izolátor. Poskytuje tiež dobrú ochranu pred vlámaním.

­