Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.

Ideal 4000 NEW
  • systém s dvomi tesneniami
  • systém 5/6 - komorový
  • rám stavebná hĺbka 85 mm
  • zasklenie s izolačným sklom do šírky 41

6- komorová štruktúra rámu, 5- komorová konštrukcia krídla, hĺbka rámu 85mm,v štandardnej verzii otvorený oceľový profil hrúbky 1,5 mm,v štandardnom vybavení poistka proti chybnej manipulácií s kľučkou (sklopné okno),v každom krídle štandardné vybavenie dvomi bodmi proti vysadeniu,na bielom alebo hnedom základnom profile,systém vybavený 2 tesneniami,zasklenie s izolačným sklom do šírky 41 mm,k dispozícii v priamom alebo šikmom krídle,možnosť použitia skrytých pántov,odporúčané pre výstavbu bytových domov.

Estetické spracovanie: Máme kompletnú škálu hladkých farieb a odtieňov s drevom.

Funkčnosť: Okná z systému Ideal 4000 sú vybavené dvomi bezpečnostnými uzávermi v každom krídle ako štandard a s kolíkmi na nastavenie tlaku. Dôležitým prvkom montáže je centrálny lisovací záves. Automaticky sa prispôsobuje voľnému priestoru v drážke. Poskytuje nielen bezpečnosť, ale aj tesnosť a jednoduchú obsluhu okenných krídel. Ako jeden z mála výrobcov namontujeme štandardné otvory kľukovej skrine pre nesprávnu manipuláciu s kľukou.Ďalšou funkčnou vlastnosťou sú mikrovlákacie nožnice, ktoré umožňujú trenie ventilácie.

Bezpečnosť: Ak chcete zabezpečiť bezpečnosť detí, ktoré zostávajú v izbách, odporúčame vybrať Hoppe Secustik kľúčom alebo príslušenstvom s detskou zámkou. Aký je rozdiel? Koliesko zabraňuje otvoreniu okna. Detský zámok zabraňuje otvoreniu okna, ale necháva okno otvorené. Vysoký štandard založený na osvedčenom produkte, ktorý získal uznávanú pozíciu na trhu.

­