Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.

Ideal 5000
  • systém s 3 tesneniami
  • systém 5 - komorový
  • stavebná hĺbka 85 mm
  • zasklenie s izolačným sklom do šírky 51 mm

Okná kombinujú moderný dizajn s vynikajúcimi technickými parametrami. Trojitý systém tesnenia. K dispozícii je aj verzia nižšieho rámu, ktorá umožňuje viac svetla vstúpiť do interiéru. Špecifikácia: 5 komorová štruktúra, stavebná hĺbka 70 mm, v štandardnej verzii otvorený oceľový profil hrúbky 1,5 mm, montáž v takzvanej suchej komore, ktorá predlžuje jej životnosť, v štandardnom vybavení poistka chybná manipulácia s kľukou (sklopné okno), v každom krídle štandardné vybavenie dvomi bodmi proti stiahnutiu, možnosť výroby štíhleho rámu, na bielom alebo hnedom základnom profile, výrobné schopnosti s inovatívnou technológiou V-Perfect, systém vybavený 3 tesneniami, sklenené zasklenie do šírky 41 mm, k dispozícii v priamom alebo šikmom krídle, možnosť obloženia hliníka Aluskin, možnosť použitia skrytých pántov, možnosť použitia centrálnej kľuky na prednom krídle.

Estetická úprava: Farba vám nepochybne prinesie jedinečný vzhľad vašich okien. Všetky okná vyrobené z systému Ideal 5000 sú k dispozícii v širokej škále hladkých farieb a odtieňov s drevenou prácou. Film môže byť prilepený k oknu na jednostrannej, dvojstrannej alebo dvojfarebnej duo-farbe. Veľmi zaujímavý vzhľad je možné získať z okien, ktoré sú vyrobené v základnej verzii systému Ideal 5000 s hliníkovým obkladom Aluskin. Riešenie, ktoré má neochvejnú popularitu západoeurópskych krajín dáva okná nielen individuálny charakter, ale tiež zvyšuje ich tepelnoizolačné a akustické parametre. Kryt Aluskin ponúka kompletnú, atypickú farebnú paletu pre plastové okná a dvere. Zákazníci majú možnosť výberu odstínu od vzorkovníka RAL. Ponúkame tiež širokú škálu štrukturálnych lakov.

Tepelné vlastnosti: Ak si chcete byť istí, že okná a dvere budú spĺňať vaše očakávania z hľadiska tepelnej a akustickej izolácie, musíte dbať na výber nielen profilu, ale aj odporúčaného príslušenstva. Okná vyrobené z systému Ideal 5000 majú stavebnú hĺbku 70 mm, čo umožňuje sklo o šírku 41 mm. Okná sú štandardne zasklené dvojitým zasklením, ale môžu byť tiež nahradené trojitým zasklením.Táto výmena umožňuje znížiť koeficient prenosu tepla okna. Je dobré si myslieť, že čím je hodnota tohto faktora nižšia, tým nižšie sú náklady na vykurovanie domácností. Dlhodobú tesnosť skla znižuje tepelné straty prerušením tepelného mostíka medzi okenným profilom a sklom. Širší profil, trojité zasklenie, teplý distančný rám - to sú komponenty, ktoré ovplyvňujú nielen tepelnú, ale aj akustickú izoláciu.

Bezpečnosť: Kovania Maco Multi-Matic sú štandardne inštalované v oknách vyrobených z Ideal 5000. Výber montážneho kusu závisí od individuálnych potrieb a požiadaviek zákazníka. Naše okno má dve bezpečnostné uzávery v každom krídle v štandardnom dizajne a bezpečnostné kolíky s ovládaním tlaku. Dôležitým prvkom je aj tlakový záves. Poskytuje nielen bezpečnosť, ale aj jednoduchú obsluhu okenných krídel.

­