Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.

Moja práca je zameraná na sprostredkovaníe predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Moje rokmi získané skúsenosti v realitách, oceňuje množstvo spokojných klientov. Zaistím všetko pre vašu nehnuteľnosť pri kúpe či predaji od A- po Z.     

  • zarobíte viac.
  • predáte rýchlo
  • s právna istota
  • extra propagácia

 exkluzívne služby pre mojich klientov zdarma :

  • home staging
  • profesionálne fotografie
  • umiestnenie na inzertné portály
  • právne služby

Pri prvom stretnutí  Vám vysvetlím ako prebieha predaj nehnuteľnosti a zvolím najlepšiu stratégiu predaja.  Preberieme si všetky dokumenty potrebné k predaju a zaistím odborný odhad tržnej ceny ktorú nastavíme  podľa Vašich požiadaviek. Dizajnérka profesionálne pripraví vašu nehnuteľnosť na predaj- HOME STAGINGOM.  Upraví a pripraví ju tak,  aby zažiarila na realitnom trhu  v tom najlepšom svetle.  Za pomoci doplnkov a úprav sa zvýši atraktivita a urýchli predaj nehnuteľnosti. Cieľom je vytvoriť domov pre najvyšší počet potenciálnych zákazníkov, čím sa predáva nehnuteľnosť rýchlejšie a za maximálny možný zisk, ktorý môžete za ponúkanú nehnuteľnosť dostať. 

 Home staging urýchli proces predaja a často sa podpisuje rezervačná zmluva do 24 hodín.

Všetky fotografie každej nehnuteľnosti sú graficky upravené, pripojené k textom a popisom nehnuteľnosti. Ponúkaná nehnuteľnosť musí urobiť čo najväčší dojem na kupujúcich. Takýto ukázaný model domu či bytu je dokonalým obrazom toho, čo môže potenciálny kupujúci očakávať po malých úpravách interiéru. Pri každom jednom predaji je prvý dojem „ výhra".

Výrazným pútačom oslovím záujemcov o bývanie aj vo vašom okolí. Vašu nehnuteľnosť  umiestnim na všetky významné inzertné portály a vytvorím im efektívnu výraznú kampaň.  Zároveň  ponuku rozpošlem aj všetkým klientom z mojej databázy čím oslovím najširšie spektrum záujemcov. Podla vášho času dohodneme  termíny obhliadok so záujemcami. Pravidelne vás budem informovať o reakciách a počte záujemcov, čím budete mať zabezpečený absolútny prehľad o predaji.

 

V prípade nedostatku finančných prostriedkov, zabezpečím  pre kupujúceho hypotéku na mieru, aby ste peniaze za predaj nehnuteľnosti dostali včas a bez problémov.

Náš právny servis sa opiera o mnohoročné skúsenosti s realitným právom a garantuje istotu a bezpečnosť. Príprava bezchybnej právnej dokumentácie pri podpísaní kúpnej zmluvy a prevodu  je pre mňa  samozrejmosťou. Všetky náklady na tieto právne služby hradím ja. 

Ta najkrajšia záležitosť celého predaja je odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi.  Pripravím všetky dokumenty k jej odovzdaniu a k prepisu všetkých energií. Predávajúci a kupujúci osobne asistujú pri odovzdávaní a dohliadajú na bezproblémový priebeh odovzdania samotnej nehnuteľnosti.

 KONTAKT NA MAKLÉRA : Branislav Pastorok

 
 
­