Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.

  • Certifikát NF a AcothermCertifikát NF a Acotherm
  • V našej ponuke nájdete aj  rodinné oplotenia pozemkov - SAFE HOME.

Okná rady Ideal 4000 úspešne prešla testovaním vo francúzskom inštitúte CSTB a získala certifikáty NF 220P a Acotherm.  Vlastníctvo certifikátov vydaných CSTB okrem prestíže na európskom trhu vytvára oveľa väčšie možnosti, pokiaľ ide o predaj okien vo Francúzsku. Certifikát totiž otvára cestu k postupom a štátnym investícám.

Dalšou novinkou je zaradenie  oplotenia pozemkov SAFE HOME. Ponúkame vysoko kvalitné kompletné oplotenie - segmenty, brány a bránky. Všetko v niekoľkých originálnych, v každom detaile prepracovaných vzoroch. Výplne segmentov môžu mať klasický jednoduchý alebo aj zložitejšie tvar (Standard, Elegance, Prestige). Vďaka tomu si zákazník bez problému vyberie také, ktoré budú najlepšie ladiť s prostredím.

Estetika

Ponúkame kvalitné kompletné oplotenie - panely plotu, brány a bránky. Všetko v mnohých (alebo v niekoľkých) originálnych vzoroch, vylepšených v každom detaile. Výplň plotových dielov (alebo panelov) môže byť klasická, jednoduchá alebo komplexnejšie (Standard, Elegance, Prestige). Vďaka tomu si môže zákazník ľahko vybrať ten, ktorý dokonale zodpovedá okolia.

Individuálny projekt

Ďalšou výhodou je možnosť vytvorenia individuálneho projektu prispôsobeného ku každému terénu. Ak sú na pozemku, kde je plot inštalovaný, nejaké prekážky, musí to byť v projekte zohľadnené. Hovoríme o zachovaní trvalého prístupu k elektrickým a plynovým pripájacím boxom (alebo stĺpikom) rovnako ako k odpadkom. Je potrebné zvážiť výber brány v závislosti od možností vyplývajúcich z veľkosti a tvaru terénu, pričom ponúkame posuvné brány alebo otvárací brány.

Vysoká kvalita

Bez ohľadu na vzhľad a tvar výplní plotových dielov sú všetky časti plotu spojené kvalitnou jednoliatu konštrukciou. Všetky prvky sú vyrobené z pozinkovanej ocele, ktorá poskytuje (alebo garantuje) vynikajúcu ochranu proti korózii. Termín dokončenia objednávky, ktorý je až 6 týždňov pre ploty z linky Standard, zostáva aj naďalej nezmenený.

Doplnky

Brány a bránky našich plotov môžu byť vybavené radom príslušenstva, ktorá ich robí funkčnějšími a jednoduchšími v obsluhe. Odporúčame ich doplniť o číslo domu, poštovú schránku, Domofony, kľučky a madlá (alebo držadlá). Za zmienku stojí, že brány dopĺňame (alebo dovybavujeme) fotobunkami, vďaka ktorým sa brána okamžite zastaví po odhalení akejkoľvek prekážky na svojej ceste. Brána by mala byť doplnená o pohon a signálne svietidlo. "

Kontakt:Ivana Višňovcová

 

­