Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.

Eko Sun 6
  • systém s 2 tesneniami
  • systém 6 - komorový
  • stavebná hĺbka 81 mm
  • zasklenie s izolačným sklom do šírky až 54 mm

Tepelná a zvuková izolácia na veľmi dobrej úrovni. Okná, ktoré zaručujú komfort a dlhú životnosť. Najlepší pomer ceny a kvality. Odporúčané pre energeticky úsporné budovy.

Špecifikácia: profil triedy "B", 6 komorová štruktúra, montážna hĺbka 81 mm, na bielom, hnedom, karamelovom jadre, systém s 2 tesneniami, tesnenia na výber z čiernej alebo šedej, zasklenie - do šírky 54 mm, v štandardnej poistke proti nesprávnej polohe rukoväte (okno RU), v rohovom štandarde mikroventilácie (okno RU), sú štandardne vybavené dvoma krídlovými bodmi, ochrana proti vlámaniu, možnosť výroby pevného alebo pohyblivého stĺpca, možnosť montáže viacstupňového sklonu, možnosť montáže kľukovej brzdy, odporúčané pre energeticky účinné budovy.

Estetické spracovanie: Estetické hodnoty okien má veľmi dobré tepelné vlastnosti a vytvára obrovské možnosti návrhu. Profily s hĺbkou 81 mm umožňujú použitie zasklenia až do šírky 54 mm. Aby ste dosiahli najvyššiu tepelnú izolácii, odporúčame okno vybaviť trojitým zasklením a teplým distančným rámom. Tepelný rozperný rám je vyrobený z kompozitného izolačného materiálu. Zlepšuje izolačné vlastnosti skla a znižuje riziko kondenzácie vodnej pary, ktorá môže v zimnom období zamrznúť. Môže to spôsobiť poleptanie okolo tesnenia. Okrem toho, teplé rámčeky sú zárukou dlhodobej tesnosti izolačného skla a maximalizujú úspory a energetické straty znížením tepelného mostu spojenie rámu s lištou. Sklo ClimaSlus 4S tiež zlepšuje tepelné parametre okna. Sklo vďaka špeciálnej vrstve zanecháva oveľa menej slnečnej energie, takže v lete môžete ľahko udržiavať príjemnú teplotu v miestnostiach. A v zime je okno ClimaPlus 4S prekážkou pre únik tepla. Okná postavené na systéme Sun 6 sú tiež dobrou bariérou proti vonkajšiemu hluku.

­