Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby.

Eko Sun 7
  • systém s 3 tesneniami
  • systém 7 - komorový
  • stavebná hĺbka 81 mm
  • zasklenie s izolačným sklom do šírky 54 mm

Inovatívny systém energeticky efektívnych okenných profilov určený pre budovy so špeciálnymi potrebami na úsporu energie.

Vybavený troma tesneniami je vynikajúci tepelný izolátor. Odporúčaná pre pasívne budovy.

Špecifikácia: voliteľne dostupné profily triedy "A" 7 komorová štruktúra, montážna hĺbka 81 mm, na bielom, hnedom, karamelovom jadre, systém s 3 tesneniami, armatúry pracujú v takzvanej suchej komore - čo zvyšuje ich životnosť, zasklenie -do šírky 54 mm, k dispozícii v klasickej verzii, v štandardnej poistke proti nesprávnej polohe rukoväte (okno RU), v rohovom štandarde mikroventilácie (okno RU), sú štandardne vybavené dvoma krídlovými bodmi, ochrana proti vlámaniu, možnosť výroby pevného alebo pohyblivého stĺpca, možnosť montáže viacstupňového sklonu, možnosť montáže kľukovej brzdy, odporúčané pre energeticky účinné budovy.

Estetické spracovanie: Máme kompletnú škálu hladkých farieb a odtieňov s drevom. Odporúčame, pre ľudí hľadajúcich riešenia šetriace energiu. Odporúča sa pre pasívnu výstavbu. Trojitý okenný systém je veľmi dobrý izolátor. Vďaka tretej pečate, tzv. Suchá komora, v ktorej sú oddelené kovacie práce. Kovanie nie je vystavené vlhkosti, čo má za následok oveľa dlhšiu životnosť. Montážna hĺbka série 81 mm vytvára obrovské možnosti zasklenia. Okná by mali byť vybavené trojitým zasklením a teplým dištančným systémom. Tepelný rozperný rám je vyrobený z kompozitného izolačného materiálu. Zlepšuje izolačné vlastnosti skla a znižuje riziko kondenzácie vodnej pary, ktorá môže v zimnom období zamrznúť. Môže to spôsobiť poleptanie okolo tesnenia. Okrem toho, teplé rámčeky sú zárukou dlhodobej tesnosti izolačného skla a maximalizujú úspory a energetické straty znížením tepelného mostu spojenie rámu s lištou. Môžete tiež urobiť krok ďalej a použiť jednu z najnovších položiek v našej ponuke - Climaplus 4S so selektívnou vrstvou. Počas leta prechádza polovicou solárnej energie do budovy a je to zimné teplo. Climaplus 4S sa odporúča najmä na fasáde s veľkými zasklenými plochami na juhu, juhozápade a juhovýchode.

Bezpečnosť: Zlodeji vedia skutočne veľa spôsobov, ako sa dostať do budovy. Najčastejšie sa pokúšajú tlačiť okná. Ponúkame širokú škálu okenných doplnkov, ktoré zvyšujú triedu odolnosti proti vlámaniu. Štandardne sú príslušenstvo vybavené dvoma jazýčkovými a protipožiarnymi čapmi s nastaviteľným dorazom. Tieto prvky poskytujú optimálnu ochranu. Na želanie zákazníka môže byť okno vybavené príslušenstvom, ktoré vyhovuje požiadavkám triedy WK1 a WK2. Ak chcete zvýšiť triedu odolnosti proti vlámaniu, nainštalujte kľúč Hoppe Secustik. Hoppe Secustik je vybavený patentovaným uzamykacím mechanizmom, ktorý zabezpečuje integrované zabezpečenie, ktoré zabraňuje pohybu okien z vonkajšej strany. Dodatočná ochrana kľúčov nám tiež zaručuje, že okno nie je možné otvoriť zvnútra. Ak chcete ešte viac zvýšiť bezpečnosť okien, môžete použiť bezpečnostné sklo, sklo z tvrdeného skla, jazykové kontakty alebo popruhovú slučku. Jazdecké kontakty sú senzory magnetického otvárania okien, ktoré aktivujú alarm, keď vidlica krytu menia svoju polohu. Alarmová slučka v skle začne pracovať v okamihu pretrhnutia skla alebo akejkoľvek inej poruche v jej štruktúre.

­